International Championshipin aikataulu ja tulokset

International Championshipin aikataulu ja tulokset:

Villin kortin kierros

26.10. 3.30

Mainos:

Jamie Jones – Zhao Xintong 5-6

Oliver Lines – Huang Jiahao 6-3

26.10. 8.30

Mitchell Mann – Niu Zhuang 6-1

Joe Swail – Yan Bingtao 6-4

1. kierros

26.10. 3.30

Stuart Bingham – Robbie Williams (TV) 6-4

Mark Joyce – Ryan Day 5-6

Martin Gould – Joel Walker 6-4

Barry Hawkins – Jimmy White (TV) 6-4

26.10. 8.30

Aditya Mehta – Michael White 0-6

Oliver Brown – Mark Williams (TV) 1-6

John Higgins – Li Hang (TV) 1-6

Alan McManus – Anthony McGill 4-6

26.10. 13.30

Dominic Dale – Ian Burns 5-6

Craig Steadman – Graeme Dott 6-1

Nigel Bond – Mark Allen (TV) 0-6

Sam Baird – Kyren Wilson 6-2

Dechawat Poomjaeng – Mark Davis 2-6

Ben Woollaston – Ronnie O’Sullivan (TV) 4-6

27.10. 3.30

Wang Zepeng – Mitchell Mann (TV) 5-6

Zhao Xintong – Kurt Maflin 6-3

Andrew Pagett – Peter Ebdon 1-6

Shaun Murphy – Yu De Lu (TV) 6-1

Noppon Saengkham – Stephen Maguire 6-5

David Gilbert – Zak Surety 6-4

27.10. 8.30

Neil Robertson – Matt Selt (TV) 6-3

Joe Swail – Andrew Higginson 6-2

Zhou Yuelong – Chris Melling 6-1

Matthew Stevens – Jamie Burnett 1-6

Marco Fu – Liam Highfield (TV) 6-4

Fergal O’Brien – Thepchaiya Un-Nooh 6-5

27.10. 13.30

David Morris – Ricky Walden 3-6

Joe Perry – Mike Dunn 6-3

Jimmy Robertson – Judd Trump (TV) 5-6

Barry Pinches – Robert Milkins 2-6

Xiao Guodong – Eden Sharav (TV) 6-2

Rod Lawler – Oliver Lines 6-3

2. kierros

28.10. 3.30

Stuart Bingham – Ryan Day (TV) 6-3

Sam Baird – Mark Davis (TV) 6-5

Ian Burns – Craig Steadman 6-3

Mitchell Mann – Michael White 4-6

28.10. 8.30

Neil Robertson – Joe Swail (TV) 5-6

Joe Perry – Peter Ebdon 1-6

Shaun Murphy – Robert Milkins 1-6

Xiao Guodong – Noppon Saengkham 6-5

Fergal O’Brien – Rod Lawler 1-6

Barry Hawkins – Mark Williams (TV) 2-6

28.10. 13.30

Zhou Yuelong – Ricky Walden 5-6

Jamie Burnett – Judd Trump (TV) 6-5

Marco Fu – David Gilbert 6-5

Anthony McGill – Ronnie O’Sullivan (TV) 1-6

Martin Gould – Mark Allen 4-6

Li Hang – Zhao Xintong 6-1

3. kierros

29.10. 8.30

Mark Williams – Sam Baird 6-4

Robert Milkins – Xiao Guodong (TV) 6-4

Marco Fu – Rod Lawler (TV) 6-4

Joe Swail – Ricky Walden 4-6

29.10. 13.30

Michael White – Ian Burns 6-2

Stuart Bingham – Mark Allen (TV) 4-6

Li Hang – Ronnie O’Sullivan (TV) 1-6

Peter Ebdon – Jamie Burnett 2-6

Puolivälierät

30.10. 8.30

Ricky Walden – Jamie Burnett (TV) 6-1

Robert Milkins – Marco Fu (TV) 6-5

30.10. 13.30

Mark Williams – Ronnie O’Sullivan (TV) 6-5

Michael White – Mark Allen (TV) 3-6

Välierät

31.10. 8.00 ja 13.30

Ricky Walden – Robert Milkins 9-2

1.11. 8.00 ja 13.30

Mark Allen – Mark Williams 9-8

Finaali

2.11. 8.00 ja 13.30

Mark Allen – Ricky Walden (TV) 7-10


Edellinen artikkeliVideo: Ryan Dayn 147
Seuraava artikkeliInternational Championshipin avauspäivän ennakko