International Championshipin karsintojen aikataulu ja tulokset

International Championshipin karsintojen aikataulu ja tulokset:

22.9. 11.30

Peter Lines – Mitchell Mann 5-6

Mainos:

Aditya Mehta – James Wattana (TV) 6-3

Michael White – Sean O’Sullivan (TV) 6-4

Dominic Dale – Vinnie Calabrese 6-3

Jack Lisowski – Ian Burns 2-6

Cao Yupeng – Craig Steadman 4-6

22.9. 16.30

Ding Junhui – Wang Zepeng (TV) 5-6

Graeme Dott – Lee Page 6-1

Robbie Williams – Ahmed Saif 6-2

Mark Williams – Scott Donaldson (TV) 6-2

Luca Brecel – Chris Melling 5-6

22.9. 21.30

Mark Joyce – Lu Ning 6-4

Ken Doherty – Joel Walker (TV) 4-6

Kurt Maflin – Elliot Slessor 6-5

Neil Robertson – Alex Borg (TV) 6-5

Matt Selt – Alex Pagulayan 6-2

23.9. 11.30

Ryan Day – Lyu Haotian (TV) 6-5

Martin Gould – Cao Xin Long 6-4

Nigel Bond – Joe O’Connor 6-1

Barry Hawkins – Ratchayothin Yotharuck (TV) 6-0

Jamie Cope – Oliver Brown 3-6

Kyren Wilson – Ross Muir 6-1

23.9. 16.30

Stuart Bingham – Michael Wasley (TV) 6-4

Jimmy White – Alex Davies 6-5

Michael Holt – Sam Baird (TV) 4-6

Dechawat Poomjaeng – Steven Hallworth 6-2

Mark King – Zak Surety 3-6

23.9. 21.30

Mark Davis – Lee Walker (TV) 6-2

John Higgins – Stuart Carrington (TV) 6-2

Gary Wilson – Li Hang 5-6

Jamie Jones – Zhang Anda 6-5

Alan McManus – Michael Georgiou (TV) 6-2

24.9. 11.30

Anthony McGill – Ashley Carty 6-2

Ben Woollaston – Sydney Wilson 6-3

Tom Ford – Joe Swail 3-6

Andrew Higginson – Chris Wakelin 6-2

Liang Wenbo – Zhou Yuelong (TV) 2-6

Ricky Walden – Lyu Chenwei (TV) 6-0

24.9. 16.30

David Morris – John Astley 6-3

Joe Perry – Chris Norbury (TV) 6-0

Mike Dunn – Matthew Day 6-2

Rory McLeod – Andrew Pagett 3-6

Judd Trump – Ian Glover (TV) 6-0

24.9. 21.30

Peter Ebdon – David Grace 6-2

Matthew Stevens – Michael Leslie (TV) 6-3

Jamie Burnett – John Sutton 6-0

Jimmy Robertson – Hammad Miah 6-0

Mark Selby – Oliver Lines (TV) 4-6

25.9. 11.30

Mark Allen – Nico Elton (TV) 6-4

Yu De Lu – Brandon Sargeant 6-3

Marcus Campbell – Barry Pinches 2-6

Robert Milkins – Daniel Wells (TV) 6-4

Xiao Guodong – Alexander Ursenbacher 6-1

Gerard Greene – Eden Sharav 4-6

25.9. 16.30

Shaun Murphy – Allan Taylor (TV) 6-1

Alfie Burden – Noppon Saengkham 4-6

Stephen Maguire – Liu Chuang (TV) 6-4

Anthony Hamilton – Liam Highfield 3-6

David Gilbert – Mark Owens 6-1

25.9. 21.30

Ronnie O’Sullivan – James Cahill (TV) 6-3

Marco Fu – Shane Castle (TV) 6-0

Fergal O’Brien – Fraser Patrick 6-0

Thepchaiya Un-Nooh – Andrew Norman 6-4

Rod Lawler – Tian Pengfei 6-4


Edellinen artikkeliIndian Openin villit kortit selvillä, Advani mukana
Seuraava artikkeliEnnakko: International Championshipin karsintojen avauspäivä