KISA: Veikkaa Hull – Zhou -ottelun suurin breikki ja voita itsellesi leffaliput!

finnsnooker leffaliput kisa

Robin Hull kohtaa Northern Ireland Openin toisen kierroksen ottelussaan keskiviikkona Yuelong Zhoun. Suomalaisen otteluun lisäjännitystä tarjoaa kisamme, jonka voittaja pokkaa itselleen leffaliput (2kpl)! 

Kisan ainoa osallistumisehto on, että omistat Unibetin pelitilin, jonka kautta on pelattu mitä tahansa vetokohdetta marraskuun aikana – kuitenkin ennen Zhoun ja Hullin matsin alkamista.

Jos et vielä omista Unibetin pelitiliä, sen saat auki tästä:

Mainos:

Unibet – pelitilin avaus

Lue myös: Raportti Hullin avausottelusta

MUISTA, ETTÄ UNIBETIN PELITILIN OMISTAJANA NÄET MYÖS NORTHERN IRELAND OPENIN TV-OTTELUT ILMAISEKSI!

Kisan säännöt & ehdot:

1. Veikkaa Robin Hull – Yuelong Zhou -ottelun isoin breikki alla olevaa lomaketta käyttäen. Veikkausaika päättyy keskiviikkona 22.11. klo 15:00.

Esimerkkiveikkaus: 99

2. Voittaja on se, joka veikkaa oikein, tai lähimmäksi. Jos yhtä lähelle osuneita – tai täysin oikeita – veikkauksia on useampia, voittaja arvotaan heidän kesken.

3. Kilpailun voittaja kuittaa itselleen 2kpl Finnkinon leffalippuja.

4. Jokainen kilpailija saa osallistua vain kerran, useammin osallistuvat hylätään aina.

5. FinnSnooker.com pidättää oikeudet muutoksiin, jos sellaisille nähdään tarvetta.

6. Muista jättää sähköpostiosoitteesi, jotta saamme sinuun voiton osuessa yhteyden. Sähköpostiosoitettasi ei käytetä mihinkään markkinointitarkoituksiin.

7. HUOM! Osallistuessasi kilpailuun, annat FinnSnookerille oikeuden tarkastaa Unibetilta pelitilisi olemassaolon.

Jos et vielä omista pelitiliä, voit avata sen näppärästi TÄSTÄ LINKISTÄ!

JÄTÄ VEIKKAUKSESI TÄHÄN:

Käytämme sähköpostiosoitteita vain ja ainoastaan kisavoittajien kontaktoimiseen – emme siis minkäänlaisiin markkinointitarkoituksiin.

KILPAILU ON PÄÄTTYNYT. LÄHIMMÄKSI VEIKKASI SAMI R., JOKA VEIKKASI 66 PISTETTÄ. OIKEA VASTAUS OLI 51. KIITOS KAIKILLE OSALLISTUMISESTA!


Edellinen artikkeliHull päihitti katkaisueräpeikkonsa – Sharav kaatui 4-3!
Seuraava artikkeliSnooker-legenda harrastuksestaan: ”Vaikka kortit olisivat huonot, jännityksen huuma vie mennessään”