Riga Mastersin 2018 karsintojen otteluohjelma ja tulokset

koronavirus Ryan Day | FinnSnooker.com
Kuva: Monique Limbos

Riga Mastersin 2018 karsintojen otteluohjelma ja tulokset:

2.7. 12.00

Simon Lichtenberg – Jamie Jones 0-4

Rod Lawler – Martin O’Donnell 4-0

Kuldesh Johal – Chris Wakelin 2-4

Michael Georgiou – Zhou Yuelong (TV) 3-4

Ricky Walden – John Astley (TV) 4-1

2.7. 15.00

Thor Chuan Leong – Sam Craigie 0-4 luovutus

Robbie Williams – Alan McManus 4-3

Lukas Kleckers – Alexander Ursenbacher 4-1

Mark King – Peter Ebdon (TV) 4-3

Liang Wenbo – Adam Duffy (TV) 4-0

2.7. 18.00

Matt Selt – Xu Si (TV) 3-4

Soheil Vahedi – Mei Xiwen 1-4

Stuart Carrington – Mitchell Mann 4-0 luovutus

Billy Joe Castle – Ali Carter (TV) 0-4

2.7. 21.00

Hammad Miah – David Lilley 2-4

Shaun Murphy – Sanderson Lam (TV) 4-2

Nigel Bond – Mark Joyce 4-2

Barry Hawkins – Andy Lee (TV) 4-0

3.7. 12.00

Noppon Saengkham – Scott Donaldson 3-4

James Cahill – Robin Hull 1-4

Craig Steadman – Yuan Sijun 4-2

Li Hang – Duane Jones (TV) 4-2

David Gilbert – Farakh Ajaib (TV) 4-1

3.7. 15.00

Kurt Maflin – Lyu Haotian 4-2

Paul Davison – Li Yuan 1-4

Gary Wilson – Michael White (TV) 1-4

Joe Perry – Lu Ning (TV) 4-1

3.7. 18.00

Jak Jones – Robert Milkins (TV) 2-4

Stephen Maguire – Michael Judge (TV) 4-0

Gerard Greene – Chen Feilong 4-1

Lee Walker – Basem Eltahhan 4-0

3.7. 21.00

Neil Robertson – Luo Honghao (TV) 4-2

Jordan Brown – Joe O’Connor 1-4

Zhang Jiankang – Luke Simmonds 3-4

Niu Zhuang – Stuart Bingham (TV) 4-0

4.7. 12.00

Peter Lines – Shane Castle 4-2

Mike Dunn – Simon Bedford 3-4

Yan Bingtao – Martin Gould (TV) 4-1

Anthony Hamilton – Chris Totten (TV) 4-2

Liam Highfield – Sean O’Sullivan 4-0

4.7. 15.00

Michael Holt – Matthew Stevens (TV) 4-0

Zhang Anda – Tian Pengfei 3-4

Harvey Chandler – Ashley Carty 1-4

Xiao Guodong – Tom Ford (TV) 4-3

4.7. 18.00

Joe Swail – Dechawat Poomjaeng (TV) 4-1

Kishan Hirani – Anthony McGill (TV) 0-4

Rory McLeod – Adam Stefanow 4-3

Ben Woollaston – Sam Baird 4-0

4.7. 21.00

Mark Allen – Daniel Wells (TV) 4-2

Kyren Wilson – Dominic Dale (TV) 4-3

Zhang Yong – Ross Muir 4-1

Oliver Lines – Akani Songsermsawad 4-3

5.7. 12.00

Fergal O’Brien – Eden Sharav 4-3

Allan Taylor – Luca Brecel (TV) 2-4

Jamie Clarke – Ian Burns 3-4

Fan Zhengyi – Jack Lisowski (TV) 1-4

5.7. 15.00

Zhao Xintong – Jimmy Robertson (TV) 4-0

Elliot Slessor – Marco Fu (TV) 1-4

Andrew Higginson – Mark Davis 2-4

Chen Zifan – Alfie Burden 2-4

27.7. 11.00

Rodion Judin – Jimmy White (TV) 0-4

Graeme Dott – Maris Volajs (TV) 4-0

27.7. noin 12.30 (edellisten otteluiden päätyttyä)

Jamie Cope – Ryan Day 0-4 luovutus

27.7. noin 15.00 (edellisten otteluiden päätyttyä)

Rhys Clark – Mark Williams 0-4 luovutus

Kuva: Monique Limbos


Edellinen artikkeliKahdeksan kiinnostavaa pelaajaa, osa 1
Seuraava artikkeliKahdeksan kiinnostavaa pelaajaa, osa 2